kontakt@help4bakery.pl

505 792 986

Help4Bakery

Kontakt

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

Opieka technologiczna

Outsorcing zarządzania

Clean Label czyszczenie etykiet

Dobór właściwego sprzętu

Szkolenia indywidualne

Szkolenia i kursy zawodowe

Rozwój sieci sklepów

Dochowanie tajemnicy

O mnie

Informacje

Dowiedz się więcej

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Help4Bakery

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Aktualności

Sprawdź co u nas

Dziś już nikt nie ma wątpliwości że branża stoi na ostrym zakręcie. Dlaczego? Otóż wymienię kilka podstawowych problemów z jakimi się spotykam: - Podwyżki cen energii elektrycznej – do 500%
Co może mieć wspólnego równowaga w przyrodzie z branżą cukierniczą i piekarską? Otóż w tym felietonie postaram się przedstawić zarówno mój punkt widzenia jak również wielu przedstawicieli branży, w sprawie
Kiedy twoja firma się rozwija i dochodzisz do momentu uruchomienia sklepów firmowych oddalonych od siedziby, wchodzisz w bardzo ciekawy etap jej rozwoju. Otóż każdy sklep firmowy, chociaż jest częścią tej

Masz pytania? Zadzwoń

ZADZWOŃ 505 792 986

Zobacz portfolio

PORTFOLIO

Sytuacja na rynku pracy, rosnące koszty pracowników, konkurencja ze strony marketów, to czynniki predysponujące średnie i duże zakłady do instalowania nowoczesnych zrobotyzowanych linii, automatycznych systemów załadunku i rozładunku pieców oraz innych urządzeń usprawniających produkcję. Nowoczesne rozwiązania nie wykluczają zachowania rzemieślniczego charakteru wypieków. Tajemnica tkwi w recepturach, technologii i organizacji pracy. 

 Współpracujemy z wieloma firmami i staramy się obiektywnie doradzić jaki sprzęt sprawdzi się w konkretnej firmie. Małe firmy również mogą inwestować w urządzenia usprawniające, typu wałkownice, roboty do gotowania nadzień, piece energooszczędne itp. 

Dzięki nowoczesnym i sprawnym rozwiązaniom technicznym zyskasz wysoką wydajność i stabilną jakość, zaoszczędzisz energię, zwiększysz bezpieczeństwo i higienę pracy jak również stworzysz atrakcyjne stanowiska pracy.

Dobór sprzętu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dobór sprzętu do piekarni i cukierni

Obiektywna pomoc w doborze sprzętu do zakładu zapewnia lepsze wykorzystanie środków finansowych i oczywiście czasu. Zarządzanie zakładem produkcyjnym to "ciężki kawałek chleba" i podjęcie błędnych decyzji strategicznych, a takimi z pewnością są zakupy drogich urządzeń, może skutkować nawet utratą płynności finansowej firmy. Nasza pomoc ma na celu stworzenie strategii rozwoju firmy w okresie długoterminowym, w której inwestycje sprzętowe odgrywają kluczową rolę.

Korzyści z inwestycji sprzętowych:

Warto wiedzieć - sprzęt i systemy informatyczne typu ERP dają możliwość usprawnienia produkcji i zwiększenia przewagi konkurencyjnej na rynku. Widzieliśmy już wiele nietrafionych inwestycji, urządzenia które nie są używane, lub nie pasują do profilu i strategii firmy. Nasze usługi w tym zakresie mogą być bezpłatne, przy okazji wykonywania innych elementów współpracy.

podniesienie jakości produktów,

podniesienie komfortu i ergonomii pracy,

zwiększenie atrakcyjności firmy na rynku pracy,

znaczne zwiększenie wydajności pracy,

zmniejszenie wpływu czynnika ludzkiego na jakość produktów,

oszczędności w zatrudnieniu.

ZADZWOŃ 505 792 986

DOCHOWANIE TAJEMNICY

LinkedIn

WhatsApp

Instagram

Facebook

You Tube