Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

kontakt@help4bakery.pl

505 792 986

Help4Bakery

Kontakt

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

Opieka technologiczna

Outsorcing zarządzania

Clean Label czyszczenie etykiet

Dobór właściwego sprzętu

Szkolenia indywidualne

Szkolenia i kursy zawodowe

Rozwój sieci sklepów

Informacje

Dowiedz się więcej

O mnie

Dochowanie tajemnicy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Help4Bakery

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Aktualności

Sprawdź co u nas

CSR oznacza społeczną odpowiedzialność biznesu. Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Utarte zwroty, takie jak uwzględnianie interesu społecznego, interesu pracowników czy aspektów środowiskowych, wykorzystuje się jako element strategii
           Każda firma znajduje się w tzw. otoczeniu bliższym (mikrootoczeniu), oraz w otoczeniu dalszym (makrootoczeniu). Otoczenie bliższe firmy stanowi konkurencja, klienci i dostawcy. Czynniki zawarte w tytule artykułu mają ogromny i
         Wiele osób zastanawia się, czy warto dziś uruchomić własną piekarnię rzemieślniczą? Właściciele firm działających w branży mogą się dziwić, że ktoś w tym jakże ciężkim dla nich czasie może wpaść

Masz pytania? Zadzwoń

ZADZWOŃ 505 792 986

Zobacz portfolio

PORTFOLIO

Sytuacja na rynku pracy, rosnące koszty pracowników, konkurencja ze strony marketów, to czynniki predysponujące średnie i duże zakłady do instalowania nowoczesnych zrobotyzowanych linii, automatycznych systemów załadunku i rozładunku pieców oraz innych urządzeń usprawniających produkcję. Nowoczesne rozwiązania nie wykluczają zachowania rzemieślniczego charakteru wypieków. Tajemnica tkwi w recepturach, technologii i organizacji pracy. 

 Współpracujemy z wieloma firmami i staramy się obiektywnie doradzić jaki sprzęt sprawdzi się w konkretnej firmie. Małe firmy również mogą inwestować w urządzenia usprawniające, typu wałkownice, roboty do gotowania nadzień, piece energooszczędne itp. 

Dzięki nowoczesnym i sprawnym rozwiązaniom technicznym zyskasz wysoką wydajność i stabilną jakość, zaoszczędzisz energię, zwiększysz bezpieczeństwo i higienę pracy jak również stworzysz atrakcyjne stanowiska pracy.

Dobór sprzętu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dobór sprzętu do piekarni i cukierni

Obiektywna pomoc w doborze sprzętu do zakładu zapewnia lepsze wykorzystanie środków finansowych i oczywiście czasu. Zarządzanie zakładem produkcyjnym to "ciężki kawałek chleba" i podjęcie błędnych decyzji strategicznych, a takimi z pewnością są zakupy drogich urządzeń, może skutkować nawet utratą płynności finansowej firmy. Nasza pomoc ma na celu stworzenie strategii rozwoju firmy w okresie długoterminowym, w której inwestycje sprzętowe odgrywają kluczową rolę.

Korzyści z inwestycji sprzętowych:

Warto wiedzieć - sprzęt i systemy informatyczne typu ERP dają możliwość usprawnienia produkcji i zwiększenia przewagi konkurencyjnej na rynku. Widzieliśmy już wiele nietrafionych inwestycji, urządzenia które nie są używane, lub nie pasują do profilu i strategii firmy. Nasze usługi w tym zakresie mogą być bezpłatne, przy okazji wykonywania innych elementów współpracy.

podniesienie jakości produktów,

podniesienie komfortu i ergonomii pracy,

zwiększenie atrakcyjności firmy na rynku pracy,

znaczne zwiększenie wydajności pracy,

zmniejszenie wpływu czynnika ludzkiego na jakość produktów,

oszczędności w zatrudnieniu.

DOCHOWANIE TAJEMNICY

ZADZWOŃ 505 792 986

Facebook

Instagram

WhatsApp

LinkedIn