kontakt@help4bakery.pl

505 792 986

Help4Bakery

Kontakt

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

Oferta oparta  na aktualnych trendach

Obliczanie wskaźników firmy

Rewolucja Clean Label

Identyfikacja wizualna firmy

Własna Piekarnia lub Cukiernia

Składy, alergeny i wartości odzywcze

Rozwój sieci sklepów własnych

Dochowanie tajemnicy

O mnie

Informacje

Dowiedz się więcej

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Help4Bakery

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Aktualności

Sprawdź co u nas

Dziś już nikt nie ma wątpliwości że branża stoi na ostrym zakręcie. Dlaczego? Otóż wymienię kilka podstawowych problemów z jakimi się spotykam: - Podwyżki cen energii elektrycznej – do 500%
Co może mieć wspólnego równowaga w przyrodzie z branżą cukierniczą i piekarską? Otóż w tym felietonie postaram się przedstawić zarówno mój punkt widzenia jak również wielu przedstawicieli branży, w sprawie
Kiedy twoja firma się rozwija i dochodzisz do momentu uruchomienia sklepów firmowych oddalonych od siedziby, wchodzisz w bardzo ciekawy etap jej rozwoju. Otóż każdy sklep firmowy, chociaż jest częścią tej

Zobacz portfolio

PORTFOLIO

Dowiedz się jak dochowujemy tajemnicy

Nasze usługi opierają się na zaufaniu naszych Klientów.

DOCHOWANIE TAJEMNICY

Pragniemy pomóc wszystkim firmom z branży piekarskiej i cukierniczej, których właściciele chcą powrócić w swojej działalności do tradycyjnych receptur, naturalnych, świeżych i wartościowych składników.  Obserwujemy już wyraźny trend w kierunku odrodzenia rzemiosła piekarskiego i cukierniczego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Powrót rzemiosła

My pracujemy wyłącznie dla was - naszych klientów, nie jesteśmy powiązani z żadną korporacją która sprzedaje surowce, półprodukty, mieszanki, mrożonki czy pasty. Dla nas najważniejszy jest konsument i jego zadowolenie i to jest punkt wyjścia w doborze kierunku zmian, które wdrażamy w firmach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obiektywizm

Posiadamy wieloletnie, interdyscyplinarne doświadczenie związane z branżą piekarską i cukierniczą. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami. Uważamy że podejście holistyczne do zarządzania, daje największą szansę na sukces. Obserwujemy zmiany zachodzące w branży i staramy się przewidywać jej przyszłość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Doświadczenie

Nasze wartości

Sprawdź nas

Manager, mistrz cukiernictwa, pasjonat wypiekania tradycyjnego pieczywa.

Od wielu lat zgłębiam problematykę z wiązaną z prowadzeniem mikro, małych i średnich piekarni oraz cukierni. Moją pasją jest pomoc naszym ambitnym przedsiębiorcom z branży w dopasowaniu się do aktualnej sytuacji rynkowej.

Uważam że zawody takie jak cukiernik i piekarz muszą w końcu zyskać prestiż, a ich ambitni właściciele zasługują na satysfakcję z prowadzenia swoich wspaniałych firm.

O mnie 

ZADZWOŃ 505 792 986

TAJEMICA WSPÓŁPRACY 

LinkedIn

WhatsApp

Instagram

Facebook

You Tube