Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

kontakt@help4bakery.pl

505 792 986

Help4Bakery

Kontakt

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

Opieka technologiczna

Outsorcing zarządzania

Clean Label czyszczenie etykiet

Dobór właściwego sprzętu

Szkolenia indywidualne

Szkolenia i kursy zawodowe

Rozwój sieci sklepów

Informacje

Dowiedz się więcej

O mnie

Dochowanie tajemnicy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Help4Bakery

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Aktualności

Sprawdź co u nas

CSR oznacza społeczną odpowiedzialność biznesu. Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Utarte zwroty, takie jak uwzględnianie interesu społecznego, interesu pracowników czy aspektów środowiskowych, wykorzystuje się jako element strategii
           Każda firma znajduje się w tzw. otoczeniu bliższym (mikrootoczeniu), oraz w otoczeniu dalszym (makrootoczeniu). Otoczenie bliższe firmy stanowi konkurencja, klienci i dostawcy. Czynniki zawarte w tytule artykułu mają ogromny i
         Wiele osób zastanawia się, czy warto dziś uruchomić własną piekarnię rzemieślniczą? Właściciele firm działających w branży mogą się dziwić, że ktoś w tym jakże ciężkim dla nich czasie może wpaść

Zobacz portfolio

PORTFOLIO

Dowiedz się jak dochowujemy tajemnicy

Nasze usługi opierają się na zaufaniu naszych Klientów.

DOCHOWANIE TAJEMNICY

Pragniemy pomóc wszystkim firmom z branży piekarskiej i cukierniczej, których właściciele chcą powrócić w swojej działalności do tradycyjnych receptur, naturalnych, świeżych i wartościowych składników.  Obserwujemy już wyraźny trend w kierunku odrodzenia rzemiosła piekarskiego i cukierniczego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Powrót rzemiosła

My pracujemy wyłącznie dla was - naszych klientów, nie jesteśmy powiązani z żadną korporacją która sprzedaje surowce, półprodukty, mieszanki, mrożonki czy pasty. Dla nas najważniejszy jest konsument i jego zadowolenie i to jest punkt wyjścia w doborze kierunku zmian, które wdrażamy w firmach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obiektywizm

Posiadamy wieloletnie, interdyscyplinarne doświadczenie związane z branżą piekarską i cukierniczą. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami. Uważamy że podejście holistyczne do zarządzania, daje największą szansę na sukces. Obserwujemy zmiany zachodzące w branży i staramy się przewidywać jej przyszłość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Doświadczenie

Nasze wartości

Sprawdź nas

Manager, mistrz cukiernictwa, pasjonat wypiekania tradycyjnego pieczywa.

Od wielu lat zgłębiam problematykę z wiązaną z prowadzeniem mikro, małych i średnich piekarni oraz cukierni. Moją pasją jest pomoc naszym ambitnym przedsiębiorcom z branży w dopasowaniu się do aktualnej sytuacji rynkowej.

Uważam że zawody takie jak cukiernik i piekarz muszą w końcu zyskać prestiż, a ich ambitni właściciele zasługują na satysfakcję z prowadzenia swoich wspaniałych firm.

O mnie 

DOCHOWANIE TAJEMNICY

ZADZWOŃ 505 792 986

Facebook

Instagram

WhatsApp

LinkedIn