Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

kontakt@help4bakery.pl

505 792 986

Help4Bakery

Kontakt

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

Opieka technologiczna

Outsorcing zarządzania

Clean Label czyszczenie etykiet

Dobór właściwego sprzętu

Szkolenia indywidualne

Szkolenia i kursy zawodowe

Rozwój sieci sklepów

Informacje

Dowiedz się więcej

O mnie

Dochowanie tajemnicy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Help4Bakery

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Aktualności

Sprawdź co u nas

CSR oznacza społeczną odpowiedzialność biznesu. Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Utarte zwroty, takie jak uwzględnianie interesu społecznego, interesu pracowników czy aspektów środowiskowych, wykorzystuje się jako element strategii
           Każda firma znajduje się w tzw. otoczeniu bliższym (mikrootoczeniu), oraz w otoczeniu dalszym (makrootoczeniu). Otoczenie bliższe firmy stanowi konkurencja, klienci i dostawcy. Czynniki zawarte w tytule artykułu mają ogromny i
         Wiele osób zastanawia się, czy warto dziś uruchomić własną piekarnię rzemieślniczą? Właściciele firm działających w branży mogą się dziwić, że ktoś w tym jakże ciężkim dla nich czasie może wpaść

Masz pytania? Zadzwoń

ZADZWOŃ 505 792 986

Zobacz portfolio

PORTFOLIO

Sieć własnych punktów sprzedaży to najlepszy kierunek rozwoju piekarni i cukierni. Ale co zrobić aby sklepy i kawiarnie były rentowne? To skomplikowany procedura, którą musisz opanować aby twoja firma była jedną z tych rentownych i uznanych na rynku.

Wstępny audyt sklepów pozwala nam na postawienie diagnozy zmian w już istniejących sklepach, a w przypadku planowania nowych doradzamy w kwestiach fundamentalnych jak dobór asortymentu, stylu lub rozwiązań technicznych. 

Kluczem do sukcesu jest wypracowanie własnego, niepowtarzalnego stylu, uczciwość wobec klienta, dobrze wyszkolona i zmotywowana załoga, podążanie za trendami i trafienie z ofertą do właściwej grupy docelowej.

Rozwój sieci sklepów własnych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rozwój sieci sklepów

Korzyści z uruchamiania własnych punktów sprzedaży:

Samo posiadanie własnych punktów sprzedaży absolutnie nie gwarantuje osiągnięcia sukcesu firmie. Aby sklepy przekraczały punkt rentowności i przynosiły firmie zyski, musisz mieć świetną koncepcję urządzenia miejsca i prowadzenia. Na sukces wpływają takie czynniki jak ogólny wystrój, ekspozycja towaru, jakość towaru, dobór asortymentu do miejsca, promocje, szkolenia i system motywacyjny dla kadry sprzedażowej, dodatki wpływające na atmosferę miejsca.

Posiadamy doświadczenie w urządzaniu lokali z branży piekarskiej i cukierniczej i współpracujemy z firmą wykonującą świetne przebudowy, wpisujące się w aktualne trendy.

możliwość kreowania własnej marki,

możliwość promowania własnych produktów,

uzyskiwanie gotówki w momencie sprzedaży,

uzyskiwanie wyższej marży niż przy sprzedaży hurtowej,

możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych odbiorców,

DOCHOWANIE TAJEMNICY

ZADZWOŃ 505 792 986

Facebook

Instagram

WhatsApp

LinkedIn