kontakt@help4bakery.pl

505 792 986

Help4Bakery

Kontakt

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

Opieka technologiczna

Outsorcing zarządzania

Clean Label czyszczenie etykiet

Dobór właściwego sprzętu

Szkolenia indywidualne

Szkolenia i kursy zawodowe

Rozwój sieci sklepów

Dochowanie tajemnicy

O mnie

Informacje

Dowiedz się więcej

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Help4Bakery

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Aktualności

Sprawdź co u nas

Dziś już nikt nie ma wątpliwości że branża stoi na ostrym zakręcie. Dlaczego? Otóż wymienię kilka podstawowych problemów z jakimi się spotykam: - Podwyżki cen energii elektrycznej – do 500%
Co może mieć wspólnego równowaga w przyrodzie z branżą cukierniczą i piekarską? Otóż w tym felietonie postaram się przedstawić zarówno mój punkt widzenia jak również wielu przedstawicieli branży, w sprawie
Kiedy twoja firma się rozwija i dochodzisz do momentu uruchomienia sklepów firmowych oddalonych od siedziby, wchodzisz w bardzo ciekawy etap jej rozwoju. Otóż każdy sklep firmowy, chociaż jest częścią tej

Masz pytania? Zadzwoń

ZADZWOŃ 505 792 986

Zobacz portfolio

PORTFOLIO

Sieć własnych punktów sprzedaży to najlepszy kierunek rozwoju piekarni i cukierni. Ale co zrobić aby sklepy i kawiarnie były rentowne? To skomplikowany procedura, którą musisz opanować aby twoja firma była jedną z tych rentownych i uznanych na rynku.

Wstępny audyt sklepów pozwala nam na postawienie diagnozy zmian w już istniejących sklepach, a w przypadku planowania nowych doradzamy w kwestiach fundamentalnych jak dobór asortymentu, stylu lub rozwiązań technicznych. 

Kluczem do sukcesu jest wypracowanie własnego, niepowtarzalnego stylu, uczciwość wobec klienta, dobrze wyszkolona i zmotywowana załoga, podążanie za trendami i trafienie z ofertą do właściwej grupy docelowej.

Rozwój sieci sklepów własnych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rozwój sieci sklepów

Korzyści z uruchamiania własnych punktów sprzedaży:

Samo posiadanie własnych punktów sprzedaży absolutnie nie gwarantuje osiągnięcia sukcesu firmie. Aby sklepy przekraczały punkt rentowności i przynosiły firmie zyski, musisz mieć świetną koncepcję urządzenia miejsca i prowadzenia. Na sukces wpływają takie czynniki jak ogólny wystrój, ekspozycja towaru, jakość towaru, dobór asortymentu do miejsca, promocje, szkolenia i system motywacyjny dla kadry sprzedażowej, dodatki wpływające na atmosferę miejsca.

Posiadamy doświadczenie w urządzaniu lokali z branży piekarskiej i cukierniczej i współpracujemy z firmą wykonującą świetne przebudowy, wpisujące się w aktualne trendy.

możliwość kreowania własnej marki,

możliwość promowania własnych produktów,

uzyskiwanie gotówki w momencie sprzedaży,

uzyskiwanie wyższej marży niż przy sprzedaży hurtowej,

możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych odbiorców,

ZADZWOŃ 505 792 986

DOCHOWANIE TAJEMNICY

LinkedIn

WhatsApp

Instagram

Facebook

You Tube