Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

kontakt@help4bakery.pl

505 792 986

Help4Bakery

Kontakt

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

Opieka technologiczna

Outsorcing zarządzania

Clean Label czyszczenie etykiet

Dobór właściwego sprzętu

Szkolenia indywidualne

Szkolenia i kursy zawodowe

Rozwój sieci sklepów

Informacje

Dowiedz się więcej

O mnie

Dochowanie tajemnicy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Help4Bakery

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Aktualności

Sprawdź co u nas

CSR oznacza społeczną odpowiedzialność biznesu. Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Utarte zwroty, takie jak uwzględnianie interesu społecznego, interesu pracowników czy aspektów środowiskowych, wykorzystuje się jako element strategii
           Każda firma znajduje się w tzw. otoczeniu bliższym (mikrootoczeniu), oraz w otoczeniu dalszym (makrootoczeniu). Otoczenie bliższe firmy stanowi konkurencja, klienci i dostawcy. Czynniki zawarte w tytule artykułu mają ogromny i
         Wiele osób zastanawia się, czy warto dziś uruchomić własną piekarnię rzemieślniczą? Właściciele firm działających w branży mogą się dziwić, że ktoś w tym jakże ciężkim dla nich czasie może wpaść

Masz pytania? Zadzwoń

ZADZWOŃ 505 792 986

Zobacz portfolio

PORTFOLIO

Organizujemy kursy doszkalające dla pracowników niewykwalifikowanych w zawodzie cukiernik oraz kursy zawodowe rozwijające umiejętności i wiedzę. 

Istnieje możliwość finansowania szkoleń z funduszy zewnętrznych. Prosimy o kontakt w celu weryfikacji możliwości takiego finansowania.

Podnoszenie kwalifikacji pracowników to krok do wyższej jakości produktów,  element ścieżki kariery i co się z tym wiąże podnoszenia motywacji do pracy. 

Szkolenia

i kursy zawodowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szkolenia zawodowe

Organizujemy kursy doszkalające dla pracowników niewykwalifikowanych w zawodzie cukiernik oraz kursy zawodowe dla osób nie związanych z zawodem.

Firmy z branży cukierniczej mogą występować do Urzędu Pracy o dofinansowanie kursów doszkalających. Oferujemy szkolenia dopasowane do aktualnych potrzeb firmy, które uzupełniają i dają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną szkolonych osób.  Skupiamy się na budowaniu podstawowej wiedzy o zawodzie i praktycznym zastosowaniu jej przy uwzględnieniu aktualnych trendów w branży. Oprócz podstaw szkolenie jest wzbogacane o ciekawostki, tajniki i ma na celu pobudzenie kreatywności i pasji do zawodu. Szkolenie zawiera również elementy dobrej organizacji pracy, podstawowej ekonomiki przedsiębiorstwa i zasad ergonomii i bezpieczeństwa pracy.

Uważamy, że zawód Cukiernik daje ogromne możliwości realizowania swoich pasji, a na rynku istnieje wciąż deficyt wykwalifikowanych osób mogących go wykonywać.

DOCHOWANIE TAJEMNICY

ZADZWOŃ 505 792 986

Facebook

Instagram

WhatsApp

LinkedIn