kontakt@help4bakery.pl

505 792 986

Help4Bakery

Kontakt

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

Opieka technologiczna

Outsorcing zarządzania

Clean Label czyszczenie etykiet

Dobór właściwego sprzętu

Szkolenia indywidualne

Szkolenia i kursy zawodowe

Rozwój sieci sklepów

Dochowanie tajemnicy

O mnie

Informacje

Dowiedz się więcej

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Help4Bakery

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Aktualności

Sprawdź co u nas

Dziś już nikt nie ma wątpliwości że branża stoi na ostrym zakręcie. Dlaczego? Otóż wymienię kilka podstawowych problemów z jakimi się spotykam: - Podwyżki cen energii elektrycznej – do 500%
Co może mieć wspólnego równowaga w przyrodzie z branżą cukierniczą i piekarską? Otóż w tym felietonie postaram się przedstawić zarówno mój punkt widzenia jak również wielu przedstawicieli branży, w sprawie
Kiedy twoja firma się rozwija i dochodzisz do momentu uruchomienia sklepów firmowych oddalonych od siedziby, wchodzisz w bardzo ciekawy etap jej rozwoju. Otóż każdy sklep firmowy, chociaż jest częścią tej

Masz pytania? Zadzwoń

ZADZWOŃ 505 792 986

Zobacz portfolio

PORTFOLIO

Szkolenia "Szyte na miarę" to ekskluzywne rozwiązanie, atrakcyjne dla firm które chcą wprowadzić nowy asortyment, zmienić technologię produkcji na rzemieślniczą, podnieść kwalifikacje zawodowe swoich pracowników. 

Istnieje możliwość przyjazdu mistrza cukiernika lub piekarza do zainteresowanej firmy po uzgodnieniu asortymentu, składników i wymogów technicznych. 

Zakłady które podnoszą poprzeczkę jakości swoich produktów, inwestują w sprzęt i warunki pracy oraz warunki socjalne są lepiej postrzegane na rynku pracy. Inwestycje w szkolenia są zarówno istotnym elementem motywacyjnym dla obecnych pracowników jak i przyciągają do firmy wyższej klasy kandydatów.

Szkolenia indywidualne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szkolenia indywidualne

Jeśli chcesz wdrożyć nowe, kultowe lub nowoczesne produkty, w niezależny sposób, w oparciu wyłącznie o tradycyjne receptury i czyste etykiety, możemy zorganizować dla Ciebie i twoich pracowników szkolenia indywidualne, w połączeniu z wdrożeniem produktów do produkcji. Podstawową korzyścią dla Ciebie jest uniezależnianie się od zewnętrznych dostawców i ich gotowych komponentów, zmniejszenie kosztów surowców i co również ważne wzniecanie w pracownikach pasji pieczenia i rozwój zawodowy.

Konsultacja w tym zakresie jest całkowicie darmowa, można ustalić kierunek zmian asortymentowych i harmonogram szkoleń.

Inwestycja w szkolenia zwraca się bardzo szybko, twoja firma staje się atrakcyjna dla bardziej wykwalifikowanych i ambitnych pracowników na rynku. Podczas szkolenia zostają wytworzone produkty, które można sprzedać. Przy większych projektach poświęcamy więcej czasu na to aby dopasować technologię do warunków i sprzętu istniejącego w firmie.

ZADZWOŃ 505 792 986

DOCHOWANIE TAJEMNICY

LinkedIn

WhatsApp

Instagram

Facebook

You Tube