Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

kontakt@help4bakery.pl

505 792 986

Help4Bakery

Kontakt

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

Opieka technologiczna

Outsorcing zarządzania

Clean Label czyszczenie etykiet

Dobór właściwego sprzętu

Szkolenia indywidualne

Szkolenia i kursy zawodowe

Rozwój sieci sklepów

Informacje

Dowiedz się więcej

O mnie

Dochowanie tajemnicy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Help4Bakery

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Aktualności

Sprawdź co u nas

CSR oznacza społeczną odpowiedzialność biznesu. Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Utarte zwroty, takie jak uwzględnianie interesu społecznego, interesu pracowników czy aspektów środowiskowych, wykorzystuje się jako element strategii
           Każda firma znajduje się w tzw. otoczeniu bliższym (mikrootoczeniu), oraz w otoczeniu dalszym (makrootoczeniu). Otoczenie bliższe firmy stanowi konkurencja, klienci i dostawcy. Czynniki zawarte w tytule artykułu mają ogromny i
         Wiele osób zastanawia się, czy warto dziś uruchomić własną piekarnię rzemieślniczą? Właściciele firm działających w branży mogą się dziwić, że ktoś w tym jakże ciężkim dla nich czasie może wpaść

Masz pytania? Zadzwoń

ZADZWOŃ 505 792 986

Zobacz portfolio

PORTFOLIO

Szkolenia "Szyte na miarę" to ekskluzywne rozwiązanie, atrakcyjne dla firm które chcą wprowadzić nowy asortyment, zmienić technologię produkcji na rzemieślniczą, podnieść kwalifikacje zawodowe swoich pracowników. 

Istnieje możliwość przyjazdu mistrza cukiernika lub piekarza do zainteresowanej firmy po uzgodnieniu asortymentu, składników i wymogów technicznych. 

Zakłady które podnoszą poprzeczkę jakości swoich produktów, inwestują w sprzęt i warunki pracy oraz warunki socjalne są lepiej postrzegane na rynku pracy. Inwestycje w szkolenia są zarówno istotnym elementem motywacyjnym dla obecnych pracowników jak i przyciągają do firmy wyższej klasy kandydatów.

Szkolenia indywidualne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szkolenia indywidualne

Jeśli chcesz wdrożyć nowe, kultowe lub nowoczesne produkty, w niezależny sposób, w oparciu wyłącznie o tradycyjne receptury i czyste etykiety, możemy zorganizować dla Ciebie i twoich pracowników szkolenia indywidualne, w połączeniu z wdrożeniem produktów do produkcji. Podstawową korzyścią dla Ciebie jest uniezależnianie się od zewnętrznych dostawców i ich gotowych komponentów, zmniejszenie kosztów surowców i co również ważne wzniecanie w pracownikach pasji pieczenia i rozwój zawodowy.

Konsultacja w tym zakresie jest całkowicie darmowa, można ustalić kierunek zmian asortymentowych i harmonogram szkoleń.

Inwestycja w szkolenia zwraca się bardzo szybko, twoja firma staje się atrakcyjna dla bardziej wykwalifikowanych i ambitnych pracowników na rynku. Podczas szkolenia zostają wytworzone produkty, które można sprzedać. Przy większych projektach poświęcamy więcej czasu na to aby dopasować technologię do warunków i sprzętu istniejącego w firmie.

DOCHOWANIE TAJEMNICY

ZADZWOŃ 505 792 986

Facebook

Instagram

WhatsApp

LinkedIn